Anasayfa
Teknik Bilgiler
Referanslar
Kütüphane
Sertifikalar
Teklif İsteme formu
Site Haritası
 
   

Arlift...

Teknolojinin insanlığa armağan ettiği en büyük buluşlardan olan asansör tarih öncesi dayanan ve insan beyin gücünün büyüklüğünü gösteren örneklerden biri....

 

Makaralı sistemden bugüne kadar birçok evrim geçiren asansör teknolojisi hiç durmadan kendini yenilemekte.

Türkiye’de ilk kullanıldığı tarihlerde tamamen dışarıya bağlı olan asansör, bugün belirli parçalar dışında artık yerli ürün ve yerli teknolojiyle yapılmakta ve sadece ülkemize değil tüm dünya pazarına üstün kalite anlayışıyla sunulmakta.

ARLIFT, 1962’de kurulduğu günden bu yana sektördeki tüm teknolojik yeniliklere öncülük etti ve bu yeni gelişmeleri bünyesine uyguladı.

Bugün ARLIFT markası, canınızı emanet ettiğiniz asansörle yanyana anılıyor ve biz, duyduğunuz bu güvene layık olmak için daha çok çalışıyor ve ülkemiz için üretiyoruz.

Kaya İzmir Thermal Convention

Kaya İzmir Thermal Convention Oteli SPA Bölümü için 1 Adet 5 Durak Tam Otomatik Yolcu Asansörü imalatı tamamlanmıştır. Asansör kabini limra patlatma taşlarıyla kaplanmıştır ve tavanında barisol aydınlatma mevcuttur.

Kaya İzmir Thermal Convention Oteli Lobby - Havuz ve Kahvaltı Salonu Arasında çalışan 1 Adet 2 Durak Tam Otomatik Panoramik Engelli Asansörü imalatı tamamlanmıştır. Asansör kuyusu komple cam giydirmedir ve asansör Makine Dairesiz olarak hizmet verecektir.

devamı
 
Kaya İzmir Thermal Convention
Kaya İzmir Thermal Convention Oteli için 4 Adet Panoromik Tam Otomatik Yolcu Asansörü İmalatı Tamamlanmıştır. Asansörler 1.60 m/sn hızda kuyu kopyalamalı sistemde çalışmaktadır. Kabin içinde 19 '' L.C.D televizyondan merkezi yayın yapılabilmekte. Kabin tavan ve kubbe aydınlatmaları uzaktan kumandayla istenilen renkte ayarlanabilmektedir. Kabin içi butonyerler özel üretim cam dokunmatik tiptir. Kabin ön cephesi 4.00 metre yüksekliğinde bombeli camdan imal edilmiştir ve üzerinde çalışan perde sistemiyle kuyu kamufle edilmektedir
devamı
 
Özsüt
Özsüt Gıda İzmir Kemalpaşa Üretim Tesisleri İçin 1 Adet 2 Durak 1600 Kg. Hidrolik Yük Asansörünün İmalatı Tamamlanmıştır.
devamı
 
İzmir Baki Uzun Hastanesi
Gaffuroğulları Sağlık Hizmetleri tarafından yaptırılan Baki Uzun Hastanesi İçin 1 adet 7 Durak 1000 Kg. Tam Otomatik Yolcu - 1 Adet 7 Durak 1600 Kg. Sedye ve 1 Adet 2500 Kg. 7 Durak Tam Otomatik  Hidrolik Araç Asansörünün İmalatı Tamamlanmıştır
devamı
 
Uşak Üniversitesi
Uşak Üniversitesi için 2 Adet Tam Otomatik Panoramik Dublex Sistem Makine Dairesiz Asansör İmalatı Tamamlanmıştır
devamı
 
Yacht Classic Hotel Fethiye

Fethiye Yacht Classic Hotel için 1 Adet 5 Durak Tam Otomatik Panoramik Yolcu Asansörün imalatı tamamlanmıştır. Asansörün kapıları sarı ayna paslanmaz çerçeve içerisinde cam, buonları yine sarı ayna paslanmazdan klasik görünümde imal edilmiştir. Asansör kabini eskitme tip ahşapla kaplanmış ve böylece otelin konseptiyle uyum sağlanmıştır.

devamı
 
Altay Çizgenakat Villa Asansörü
Sayın Altay Çizgenakat'a ait Çeşme'deki villa için 1 adet 3 durak hidrolik asansörün imalatı tamamlanarak kullanıma açılmıştır.
devamı
 
Moris Bencuya Villa Asansörü
İzmir Çeşme Paşalimanı'nda Sayın Moris Bencuya'ya ait villaya 1 adet 3 Durak Hidrolik Tam Otomatik Komple Cam Kapı-Kabin ve Butonlu asansörün imalatı tamamlandı.
devamı
 
D.E.Ü İnciraltı Yerleşkesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu
Dokuz Eylül Üniversitesi İnciraltı Yerleşkesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'na 1 adet 5 Durak Tam Otomatik Engelli Kullanımına Uygun Asansörün Tesisi Tamamlandı
devamı
 
Emlak GYO Bozoğlu Grup Mavişehir Evleri
Emlak GYO Bozoğlu Grup Mavişehir Evleri A1,A2,B1,B2,C,D1,D2 Bloklarda 7 Adet 630 kg , 7 Adet 1000 kg toplam 14 Adet 1,6 m/s hızında Full-otomatik yüksek yapılar yönetmeliğine uygun asansörlerin imalatına başlanmıştır.
devamı
 
Tümü
DigiPara Liftdesigner We use DigiPara Liftdesigner for elevator drawings